Trazoi ujërat në Big Brother, por a e dini se nga cili vend i Kosovës është Beatrix?

Bota e Yjeve

Trazoi ujërat në Big Brother, por a e dini se nga cili vend i Kosovës është Beatrix?

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 17:36
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj është personi më i komentuar ditëve të fundit në gjithë shqiptarinë, pas ngjarjeve në ‘BB VIP’.

Beatrixa dhe Donaldi tani duken se janë në lidhje me njëri-tjetrin, pasi ata tashmë janë deklaruar për njëri-tjetrin.

Por a e keni ditur se nga cili vend i Kosovës është këngëtarja Ramosaj?

Image
Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Banorja e “Big Brother VIP”, Beatrixa vjen nga fshati Llapashticë e Podujevës.

Këngëtarja së fundmi mori vëmendje të madhe pasi hyri në lidhje me banorin tjetër, Donaldin e që ky i fundit kishte thënë se Bora është dashuria e tij e vetme.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat