Demi Rose si një 'barbi' tregon linjat për zili

Bota e Yjeve

Demi Rose si një 'barbi' tregon linjat për zili

Nga: Bota sot Më: 19 janar 2022 Në ora: 10:41
Demi Rose

Demi Rose ka përzier biznesin me kënaqësinë gjatë ditës së mërkurë, ku ajo  shfaq në një pishinë kur po merrte pjesë ne fotosesionin e saj të fundit tropikal.

Modelja e lindur në Midlands ka treguar kthesat e saj me rroba banjo njëngjyrëshe.

Kështu ajo ka pozuar për një koleksion të ri imazhesh nga fotografi profesonist Danny De Santos.

Me një dekolte të hapur, ajo shfaqi belin e saj të hollë dhe rriti më tej edhe figurën e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat