Donaldi bën deklaratën e papritur: Nëse dal nga ‘Big Brother VIP’ nuk rikthehem as për Beatrixën

Bota e Yjeve

Donaldi bën deklaratën e papritur: Nëse dal nga ‘Big Brother VIP’ nuk rikthehem as për Beatrixën

Më: 20 janar 2022 Në ora: 21:53
Donald

Banori ka befasuar teksa fliste me partneren e tij.

Donaldi tha se do e shqyejë biletën kthyese, 

Banori i shumë komentuar i ‘Big Brother VIP’, u deklarua se nëse largohet një herë nga shtëpia nuk do riktheher për një arsye.

Image
Donald dhe Beatrix

Nëse eliminohet njëherë, Donaldi tha se nuk rikthehet me faktin se sipas tij atë nuk e do publiku.

“Nëse dal nuk kthehem më”, tha Donaldi, teksa Beatrix e pyet: “As për mua”, “Jo sepse nuk më do publiku këtu, me ty do e vazhdojë jashtë”, tha ai.

Ndryshe, Donaldi është në nominim për tu eliminuar nga shtëpia, bashkë me Einxhel dhe Trixa.

Shiko videon nga minuta e 16:55.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat