Çfarë i ndodhi? Revoltohet keq Bora Zemani

Bota e Yjeve

Çfarë i ndodhi? Revoltohet keq Bora Zemani

Më: 22 janar 2022 Në ora: 15:33
Bora Zemani

Pak minuta më parë , moderatorja Bora Zemani ndau me ndjekësit e saj në Instagram një profil fake, për të cilin kërkoi t’i bënin të gjithë report pasi ishte në emrin e djalit të saj.

Përveç emrit, përdoruesi i asaj llogarie hiqej sikur ishte vete Arbori, pasi komentonte në fotot e Bores duke shkruar:

“Mami im më e bukura në botë”

Bora e quajti ktëë veprim si një gjest shumë të shëmtuar dhe të turpshëm, dhe u kërkoi të gjithë ndjekësve të saj t’i bënin report.

Image
Postimi i Bora Zemanit
Image
Postimi i Bora Zemanit
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat