Bora Zemani ‘djegë’ rrjetin me paraqitjen sonte në Për’puthen Prime

Bota e Yjeve

Bora Zemani ‘djegë’ rrjetin me paraqitjen sonte në Për’puthen Prime

Më: 23 janar 2022 Në ora: 00:01
Bora Zemani

Bora Zemani e dëshmoi sërish se di të jetë e bukur dhe unike.

Moderatorja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk heziton të ndajë foto e video të ndryshme.

Ajo përherë merr vëmendje dhe lëvizjet e saj menjëherë kthehen në lajm.

Image
Bora Zemani

Së fundmi teksa ka paralajmëruar edicionin e radhës të Për’puthen Prime, Bora mora vëmendje me paraqitjen e saj unike.

Ajo u shfaq veshur me një fustan blu duke treguar linjat trupore fantastike.

Image
Bora Zemani

Ndryshe, ky është sezoni i tretë që i është besuar sërish Borës për moderim.

Image
Bora Zemani
Image
Bora Zemani
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat