“Big Brother VIP’ i ndau, Donaldi bën gjestin e papritur për Beatrixën

Bota e Yjeve

“Big Brother VIP’ i ndau, Donaldi bën gjestin e papritur për Beatrixën

Më: 23 janar 2022 Në ora: 11:51
Donald Veshaj

Beatrix Ramosaj doli nga “Big Brother VIP” të premten, duke lënë në gjysmë romancën me Donald Veshajn.

Dyshja do jenë sërish bashkë kur të përfundojë dhe rrugëtimi i aktorit në shtëpi.

Së fundmi, ai ka bërë një gjest të bukur për këngëtaren.

Image
Donald Veshaj

Donaldi ka marrë një foto të saj dhe e ka vendosur pranë krevatit.

Ditën e djeshme aktori tha se është kurioz të dijë si po e përjeton Beatrix përballjen me realitetin jashtë.

Image
Donaldi ka vendosur foton e Trixes pranë krevatit

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat