Ana Kabashi paralajmëron këngën e re dhe thotë se do të publikohet së shpejti

Bota e Yjeve

Ana Kabashi paralajmëron këngën e re dhe thotë se do të publikohet së shpejti

Më: 6 prill 2022 Në ora: 07:06
Ana Kabashi

Këngëtarja e njohur nga Peja, Ana Kabashi, ka nisur punën për një projekt të ri muzikor.

Artistja shqiptare tanimë është në përgatitje të këngës së radhës, që besohet se do të lansohet këtë muaj.

Këtë e ka njoftuar për ndjekësit me disa postime që ka shpërndarë në InstaStory, duke qenë se vetëm në Instagram numëron mijra njerëz.

Image
Ana Kabashi (Foto: Instagram)

Ajo ndodhet në një studio muzikore dhe në të tjera postime që ka bërë bën të ditur se mbase do të publikohet më 20 prill, apo 21 prill.

Edhe kjo këngë do të ketë lidhje me ‘dashurinë’, por që nuk ka zbuluar më shumë detaje se cilit zhanër i përket.

Image
Ana Kabashi (Foto: Instagram)

Krahas kësaj, Kabashi po vazhdon punën edhe për prurje të tjera që do të jenë në dispozicion muajve të ardhshëm.

Image
Ana Kabashi (Foto: Instagram)

E fundit e publikuar nga Ana mbetet “11/11” që tani në YouTube ka kaluar shifrën e gjysmë milionë klikimeve. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat