Fotoja më perfekte që mund të ekzistojë është ajo e Kylie Jenner-it në patentën e saj

Bota e Yjeve

Fotoja më perfekte që mund të ekzistojë është ajo e Kylie Jenner-it në patentën e saj

Më: 16 maj 2022 Në ora: 06:19
Kylie Jenner

Lërjani në dorë Kylie Jenner-it nëse doni të dini sesi duhet të pozoni për të shkrepur foton perfekte në lejen e drejtimit.

24- vjeçarja, zbuloi për fansat foton e patentës së saj të re të shoferit në Kaliforni, përmes Instagramit ditën e sotme. Natyrisht, fansat nuk mund të mos mrekulloheshin për ID-në “perfekte” dhe “magjepsëse” në seksionin e komenteve.

“Do të doja që ID ime të ishte kaq e përsosur”, shkroi një fans, ndërsa një tjetër e përshkroi foton si “një nga fotot më ikonike”.

Më vonë, Jenner ndau një foto të saj dhe vajzës 4-vjeçare, Stormi, duke u shoqëruar në një avion privat.

Ndërsa ajo nuk zbuloi se ku po shkonin, ka të ngjarë që ato po shkojnë drejt Las Vegas-it për të parë performancën e Travis Scott në Billboard Music Awards 2022.

“Vajzat e mrekullueshme”, ka shkruar Jenner foton e ëmbël nënë-bijë.

Postimet e reja të Jenner-it vijnë vetëm disa ditë pasi ylli i “Kardashians” u tha ndjekësve të saj në TikTok se ajo po ndihej vetvetja pasi lindi djalin e saj tre muaj më parë.

“Megjithatë, po e kthej personalitetin tim. Po ndihem përsëri vetvetja“, tha ajo.

Fansat janë ende duke pritur me durim për të zbuluar emrin e ri që Jenner dhe Scott i kanë dhënë djalit të tyre, pasi më parëe pagëzuan me  emrin Wolf  por më pas ndryshuan mendje.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat