Bora shkëlqeu në tapetin e kuq! Me të edhe Donald Veshaj?

Bota e Yjeve

Bora shkëlqeu në tapetin e kuq! Me të edhe Donald Veshaj?

Më: 16 maj 2022 Në ora: 22:16
Bora Zemani

Sonte po zhvillohet pasarela e shumëpritur e Valdrin Sahitit ku po prezanton edhe koleksionin e tij të ri.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Bora parakaloi në tapetin e kuq dhe shkëlqeu me veshjen e saj. Prive kupton që Donald Veshaj është prezent në sfilatën e shumëpritur të Valdrin Sahitit dhe arsyeja e prezencës së tij është pikërisht Bora.

I pyetur nga gazetarët që mbulojnë eventin e madh, ai u përgjigj duke thënë: “Nuk e di listën e të ftuarve”.

Shihni edhe fotografitë e Borës në tapetin e kuq.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat