A është bashkëshorti xheloz? Aulona Musta flet si rrallë herë: Vitet e para ishin tmerr!

Bota e Yjeve

A është bashkëshorti xheloz? Aulona Musta flet si rrallë herë: Vitet e para ishin tmerr!

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 07:10
Aulona Musta dhe burri i saj

Aulona Musta është një ndër personazhet më të pëlqyer në publik. Moderatorja njihet për karakterin e saj të drejtëpërdrejtë dhe vetbesimin që ka.

Ajo njihet dhe për fotot me bikini që publikon në rrjetet sociale duke ekspozuar trupin e saj dhe kjo për shkak të punës. E ftuar në “Goca dhe gra”, moderatorja është pyetur në lidhje me marrëdhënien që ajo ka me bashkëshortin e saj nëse ka pasur ndonjëherë momente kur ai është bërë xheloz për shkak të fotove me bikini.

Aulona u shpreh se përgjatë viteve të para të lidhjes ka pasur xhelozi, të cilën e cilësoi një ‘tmerr’ por që tashmë ata e kanë kaluar këtë fazë të lidhjes pasi partneri i saj e ka kuptuar që kjo është pjesë e punës së moderatores.

 “Ne e kemi kaluar këtë pjesë! Në dy vitet e para të lidhjes ka qenë një tmerr. Tre katër vitet e para kanë qenë okej pastaj u bëmë rehat. Është shumë normale që kur je në fillim të marrëdhënies të duhet pak kohë, patjetër që do të kesh probleme. Edhe kur shoh fotot e mia në Facebook para 12 vitesh kam foto me minifund, me dekolte të hapur dhe skam pasur asnjë problem. Ai e kupton që është pjesë e punës time”- u shpreh ajo.

Image
Aulona Musta me burrin e saj
Image
Aulona Musta me burrin e saj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat