Kida shfaqet atraktive në imazhet e shkëputura nga klipi i fundit

Bota e Yjeve

Kida shfaqet atraktive në imazhet e shkëputura nga klipi i fundit

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 12:36
Kida

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida arrin që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes me postimet që bën në rrjetet sociale.

Krijuesja e shumë hiteve që aktualisht po shijon suksesin e projekteve të reja ka ardhur me disa imazhe të cilat janë shkëputur nga klipin i saj i fundit.

Orhidea Latifi (emri i plotë) dukej me shumë stil në një nga paraqitjet e videoklipit “AM/PM” ndërsa u shfaq në formë të mrekullueshme e veshur me kroset me ngjyrë të kaltër dhe mini-fund me zinxhir lëshuar sipër teksa kompletoi pamjen me syze dielli dhe një xhaketë të zezë.

Image
Kida

“Ca je ti, ca je ti”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazheve që u pasuan nga komente të shumta nga ana e miqve, kolegëve dhe fansave të saj të shumtë.

Kujtojmë që kënga e fundit e Kidës “AM/PM” erdhi në bashkëpunim me artistin tjetër, Butrint Imerin.

Image
Kida

Projekti i dyshes po pritet mirë dhe brenda një kohe të shkurtër ka arritur të grumbulloi mbi 4 milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.

Në anën tjetër, Kida mbetet e angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat