Arta Elezaj vjen me tjera poza provokuese

Bota e Yjeve

Arta Elezaj vjen me tjera poza provokuese

Më: 5 gusht 2022 Në ora: 20:46
Arta Elezaj

Modelja shqiptare, Arta Elezaj, po vazhdon të jetë shumë aktive dhe një emër mjaft i ndjekur në rrjete sociale.

Ajo po shijon pushimet në një vend të veçantë, ndërsa ka marrë vëmendje me fotografitë që ka publikuar në Instagram.

Kaçurrelja nga Klina shfaqet në formë të mahnitshme në një palë bikini ngjyrë të verdhë.

Image
Arta Elezaj

Ndonëse nuk ka vënë ndonjë përshkrim krahas fotografive, ajo mori komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit.

Ish-aktorja e “O sa mirë” përflitet vazhdimisht për për luksin dhe pushimet e shtrenjta që bën nëpër vende të ndryshme.

Image
Arta Elezaj

Ndërsa që nga seriali i lartpërmendur, Elezaj nuk ka qenë e pranishme në ndonjë projekt tjetër.

Sido që të jetë, është mjaft e pëlqyer dhe vetëm në Instagram numëron mbi 240 mijë njerëz.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat