Khloe zbulon portretin e djalit në kamera dhe ndan momentet e para pas lindjes

Bota e Yjeve

Khloe zbulon portretin e djalit në kamera dhe ndan momentet e para pas lindjes

Më: 22 shtator 2022 Në ora: 17:18
Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson

Djali i Khloé Kardashian dhe Tristan Thompson bëri paraqitjen e parë në premierën e sezonit të dytë të "The Kardashians".

Kim Kardashian iu bashkua motrës së saj, Khloe, në spital në episodin e së enjtes, dhe nënës surrogate që solli në jetë fëmijën.

"Oh Zot, ai duket si True!" bërtiti Kim nga pas kamerës kur mbërriti, duke iu referuar vajzës 4-vjeçare të Khloé dhe Tristan.

Kur vogëlushi që qante u vendos në krahët e Khloé, ajo e përkëdheli dhe më pas foli në FaceTime me True, e cila kërkoi të shihte vëllain e saj.

"Përshëndetje, Snowy," tha vogëlushja përpara se Khloé të sqaronte se "emri i tij nuk është Snowy".

Khloe më vonë la të kuptohet se emri i djalit të saj fillon me shkronjën T. Ajo gjithashtu vuri në dukje se "ai ka shumë flokë".

Më vonë gjatë episodit, Thompson iu bashkua Khloe-s në spital, pasi mori konfirmimin e saj.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat