Pas ndarjes nga Sin Boy, Rina shijon pushimet në Zanzibar: Çika e ishullit

Bota e Yjeve

Pas ndarjes nga Sin Boy, Rina shijon pushimet në Zanzibar: Çika e ishullit

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 11:32
Rina Balaj

Rina Balaj, së fundi është komentuar shumë për ndarjen e saj me Sin Boyn.

Pas ndarjes ajo ka nisur edhe pushimet e saj në Zanzibar të Tanzanisë.

E nuk mungojnë edhe imazhet e ndryshme nga pushimet e saj.

Image
Rina Balaj

Së fundi është paraqitur me bikini, ku ka shfaqur format e saj trupore.

Image
Rina Balaj

“Çika e ishullit”, e ka shkruar ajo poshtë këtij seti fotografik.

Image
Rina Balaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat