“Efekti i fluturës” – Arta Nitaj duket sensuale në imazhet e shkëputura nga performanca e saj

Bota e Yjeve

“Efekti i fluturës” – Arta Nitaj duket sensuale në imazhet e shkëputura nga performanca e saj

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 00:36
Arta Nitaj

Bukuroshja nga Peja, Arta Nitaj është një nga konkurrentet në edicionin e këtij viti të spektaklit “Dance Albania”.

Kur kanë kaluar dy javë që nga nisja e spektaklit, Arta krahas një paraqitje sensuale dhe energjike ndaj saj nuk kanë munguar kritikat nga juria profesionale, por edhe vëmendje a publikut ka qenë e madhe ndaj saj.

Megjithatë, kjo nuk po e ndalon modelen që ta shijojë në maksimum këtë eksperiencë dhe disa imazhe nga performanca e fundit i ka ndarë edhe së fundmi për admiruesit e saj në Instagram.

Image

Arta shihet në krahët e balerinit dhe partnerit të saj në vallëzim, Erind Sallahi teksa dukej e mahnitshme me një fustan të bardhë i hapur tek pjesa e shpinës dhe i çarë në të dyja anët duke ia theksuar këmbët e formësuara.

“Efekti i fluturës”, ka shkruar Nitaj sipër imazheve në të cilat ajo dukej si një balerinë e vërtetë.

Image

Kujtojmë që në javë e parë të ‘Dance Albania”, Arta tregoi se gjithmonë ka ëndërruar të bëhet valltare, madje u shpreh “se ka ngatërruar profesion”.

Përndryshe, emra të tjerë të njohur që sivjet po marrin pjesë në këtë spektakël janë: Anita Haradinaj, Kastro Zizo, Valon Shehu dhe Arbnora Ademja e cila ishte e eliminuara e parë e spektaklit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat