Ivana ndez përsëri Katarin për ndeshjen e Kroacisë, sheikët marrosen pas saj

Bota e Yjeve

Ivana ndez përsëri Katarin për ndeshjen e Kroacisë, sheikët marrosen pas saj

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 20:12
Ivana Knoll

Kroacia luan përballë Japonisë në sfidën e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës dhe për ballkanasit sigurisht nuk mungon as suporti nga “Miss Kroacia”, Ivana Knoll.

Bukuroshja kroate, e cila ka marrë një vëmendje të jashtëzakonshme nga mediat gjatë këtij Botërori për shkak se ka nxjerrë në pah format e saj të bombastike, kësaj radhe ka zgjedhur të bëjë të njëjtën gjë.

E veshur me një bluzë të shkurtër dhe një mini-fund, Ivana mori menjëherë vëmendjen e mediave dhe jo vetëm.

Image
Ivana Knoll

Gjithashtu edhe sheikët e pranishëm në stadium kërkonin të bënin foto me të.

Image
Ivana Knoll
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat