Travis Barker tregon koleksionin e tij të tatuazheve në rrjete sociale

Bota e Yjeve

Travis Barker tregon koleksionin e tij të tatuazheve në rrjete sociale

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 16:30
Travis Barker

 

Travis Barker  ekspozoi veprat e tij artistike të trupit në një grup elegant fotografish bardh e zi.

Bateristi 47-vjeçar pozoi pa këmishë në fotografitë që ai publikoi në Instagram. Disa nga pjesët e reja të Travisit dukej se ishin modeluar sipas zinxhirëve klasikë që dukeshin sikur mund të kishin mbyllur një biçikletë ose t’i shërbenin një qëllimi industrial, shkruan DailyMail.

“Dizajnova disa bizhuteri të bukura me miqtë e mi të “Clocks and Colours”, ka shkruar Travis në postimin e tij, duke shtuar emoji me kunja sigurie, kafkë dhe zinxhir. Në një fotografi që e tregon atë nga lart, Travis vështroi në mënyrë dramatike anash ndërsa mbante një zinxhir të trashë argjendi rreth fytit të tij.Ai mbante një byzylyk të dizajnuar në të njëjtën mënyrë, i cili kishte lidhje shtesë që vareshin nga kyçi i tij.

Image
Travis Barker

Rokeri mbante një zinxhir më të trashë rreth qafës së tij në një fotografi të shkëputur nga mbrapa.

Pasi u shtrua në spital, bashkëshorti i Kourtney Kardashian, Travis Barker po përballet sërish me probleme shëndetësore.

Travis Barker ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Lajmin e bëri të ditur vetë bateristi i Blink-182, në një postim në Instagram, me një foto të tij të fundit në turneun “Mainstream Sellout” të Machine Gun Kelly,

Image
Travis Barker

“Covid ta shpif, më mirë të luaja në bateri”- shkruan ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat