Lauren Silverman duket elegante në festën e Kelly Hoppen dhe Diane Kordas

Bota e Yjeve

Lauren Silverman duket elegante në festën e Kelly Hoppen dhe Diane Kordas

Nga: BOTA SOT Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 22:49
Lauren Silverman

Lauren Silverman shijoi një darkë të organizuar nga Kelly Hoppen dhe Diane Kordas në Mount St. Restaurant në Mayfair të Londrës të enjten mbrëma.

Socialistja, 45 vjeçe, e cila është e fejuar me Simon Cowell, dukej elegante me një bluzë korseje të zezë pa rripa, e cila shfaqte krahët e saj të hollë në eventin e mbajtur për të lançuar gamën e re të batanijeve të kafshëve të Diane, shkruan “Daily mail”, përcjell “Bota sot”.

Ajo e kombinoi look-un me pantallona shik krem dhe një gjerdan të gjatë floriri me zemër.

Image
Lauren Silverman

Lauren shtoi taka të zeza në veshje për të rritur gjatësinë e saj dhe gjithashtu kishte një gjerdan të vogël argjendi.

Më vonë, ajo u pa duke buzëqeshur në darkë me shoqen e saj Kim Hersov, një redaktore mode, stiliste dhe siliste.

Image
Lauren Silverman

Ngjarja e mrekullueshme u mbajt për të festuar lançimin e koleksionit të batanijeve të kafshëve të Diane Kordas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat