“Ndez” rrjetet sociale – prezantuesja shaqet joshëse me bikini

Bota e Yjeve

“Ndez” rrjetet sociale – prezantuesja shaqet joshëse me bikini

Nga: BOTA SOT Më: 6 shkurt 2023 Në ora: 14:12
Maya Jama

Prezantuesja e "Love Island", Maya Jama tregon barkun me bikini të vogla.

Prezantuesja e Love Island Maya Jama ka mahnitur ndjekësit e saj me një ekran mahnitës me bikini, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Prezantuesja e bukur televizive shkoi në Instagram për të ndarë një klip të saj duke u zhytur në diellin e Afrikës së Jugut me bikini të zeza.

Image
Maya Jama

Fansat u çmendën për pamjen e saj natyrale, teksa ajo pozoi pa grim dhe tregoi një nxirë me shkëlqim.

Ish-prezantuesja e radios kishte veshur bikini në qafë dhe tregoi kthesat e saj të lavdishme për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Image
Maya Jama

Maya kishte shijuar disa pushime përpara se të hynte në vilën e ITV-së për t'u treguar banorëve të ishullit se çfarë kishte përgatitur për beqarët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat