“Tronditen” fansat, supermodelja shfaqet “top less”, mbuloi vetëm gjoksin me duar

Bota e Yjeve

“Tronditen” fansat, supermodelja shfaqet “top less”, mbuloi vetëm gjoksin me duar

Nga: Bota sot Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 13:39
Super modelja Kendall Jenner

Super modelja Kendall Jenner, ka “çmendur”, fansat e saj me një video të re seksi, duke shfaqur trupin e saj të jashtëzakonshëm me të brendshme.

Bukuroshja e cila së fundmi ka tronditur rrjetin me fushatën e “Proenza Schouler”  ka postuar koleksion me fragmente seksi që e tregonin atë duke pozuar me të brendshme.

Videot selfie të 27 vjeçares janë realizuar në dhomën e saj të gjumit dhe dukej sikur ajo sapo ishte kthyer nga një natë në qytet.

Image
Super modelja Kendall Jenner

Me flokët e saj të dendura të zeza, Kendall dukej para një pasqyre gjersa mbulonte gjoksin e saj me njërin krah.

Trupi i saj dukej fenomenal, gjersa shihej edhe stomaku dhe kofshët e pabesueshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat