Oriola Marashi një ‘nuse’ seksi, ekspozon linjat trupore në të brendshme

Bota e Yjeve

Oriola Marashi një ‘nuse’ seksi, ekspozon linjat trupore në të brendshme

Më: 19 maj 2023 Në ora: 14:50
Oriola Marashi

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi konsiderohet si një prej femrave më të bukura dhe më atraktive në ‘showbizzi’.

Bukuroshja nga Shqipëria ka arritur që të depërtoi suksesshëm edhe në arenën ndërkombëtare duke sfiluar dhe bërë imazh i shumë markave të njohura botërore.

Por, Oriola rëndësi të madhe u kushton edhe rrjeteve sociale, aty ku sjell imazhe nga më të ndryshme, e që marrin vëmendje të madhe.

Image
Oriola Marashi

Njëjtë ka ndodhur edhe së fundmi, kur modelja publikoi një video që nuk mund ta linte askënd indiferent.

Ajo ka pozuar e veshur vetëm me brendshme të bardha, gete me dantella dhe mbulesën e tejdukshme të nusërisë sipër kokës.

Image
Oriola Marashi

Për t’i ngjarë dhe më shumë nuseve, Oriola mbante edhe në buqetë lulesh dhe përfundoi dukjen me një palë këpucë me shkëlqim.

“Ja ku po vjen nusja”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e fotove sipër të cilave mori komente të shumta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat