Melinda Ademi me poza provokuese nga xhirimet e klipit të ri, i cili publikohet të dielën

Bota e Yjeve

Melinda Ademi me poza provokuese nga xhirimet e klipit të ri, i cili publikohet të dielën

Më: 23 qershor 2023 Në ora: 22:25
Melinda Ademi

Rap-artistja shqiptare, Melinda Ademi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Ajo bën të ditur se po vjen në bashkëpunim me Skerdin dhe se kënga e tyre “Mafioza” do të lansohet të dielën (25 qershor).

Klipi i tyre është realizuar në Budva, gjersa këngëtarja së fundmi nuk ka munguar me disa poza provokuese.

Image
Melinda Ademi

Teksa bën njoftimin, ajo ka shpërndarë në Instagram edhe disa imazhe nga videoklipi.

Bukuroshja shfaqet në formë të mahnitshme me një kostum të kuq të kombinuar me disa perla sipër.

Image
Melinda Ademi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat