Rita Ora me një tjetër paraqitje vezulluese në Javën e Modës në New York

Bota e Yjeve

Rita Ora me një tjetër paraqitje vezulluese në Javën e Modës në New York

Më: 12 shtator 2023 Në ora: 19:18
Rita Ora

Rita Ora bëri një dalje me stil nga një studio në New York të hënën, pasi xhiroi një shfaqje të re televizive me Andy Cohen dhe Diplo.

Këngëtarja, 32 vjeçe, bëri një paraqitje magjepsëse me një bluzë gri vezulluese dhe një fund të ngjashëm me një të çarë të guximshme deri në kofshë.

Ajo e kompletoi veshjen që binte në sy me një palë çizme lëkure të zeza të gjata deri te gjuri dhe një çantë dore ngjyrë argjendi, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Flokët e saj të arta i kishte fryrë e stiluar në mënyrë magjepsëse, e për aksesorë kishte një palë vathë të mëdhenj.

Rita së fundmi është kthyer nga Festivali i Filmit në Venecia ku i ka mahnitur të gjithë me veshjet e saj gjatë festivalit.

Image
Rita Ora
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat