Nicole Scherzinger tregon figurën e saj të pabesueshme me bikini të zeza, gjatë pushimeve

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger tregon figurën e saj të pabesueshme me bikini të zeza, gjatë pushimeve

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 08:22
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger tregoi figurën e saj të pabesueshme gjatë festës së saj të dytë të vitit, të shtunën, pasi nuk pati asnjë pushim në pesë muaj.

Ylli i “Pussycat Doll”, 45 vjeçe, u relaksua nën diell e veshur me bikini të zeza.

Duke ndarë një imazh në Instagram nga resorti i saj luksoz në Maldive, ajo ka pozuar për një seri fotografish pranë pishinës, shkruan DailyMail.

Image
Nicole Scherzinger

Nicole u shtri buzë ujit përpara se të qëndronte në ballkonin e saj dhe të hidhte krahët në ajër.

“Gëzuar të shtunën, njerëz të bukur” – i ka shkruar ajo montazhit.

Image
Nicole Scherzinger

Nicole u nis për të paktën shtatë udhëtime të pabesueshme në vitin 2023, përpara se të fillonte rolin e saj të ri të aktrimit.

Ajo mori një rol kryesor në një version të “Sunset Boulevard” dhe që atëherë është përshëndetur për performancën e saj dhe ka fituar çmime.

Por pas muajsh provash, shfaqjesh dhe eventesh, sensacioni i këngës është i lumtur që po shkëput pak kohë nga programi i saj shumë kaotik.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat