Kelly Rowland habit me një ansambël interesant

Bota e Yjeve

Kelly Rowland habit me një ansambël interesant

Më: 24 maj 2024 Në ora: 21:25
Kelly Rowland

Kelly Rowland mahniti me disa fotografi të reja në Instagram, pasi theu heshtjen e saj pas përplasjes së saj të fundit në Kanë.

Këngëtarja, 43 vjeçe, postoi një sërë fotografish në rrjetet e saj sociale të enjten, duke veshur një ansambël mjaft interesant dhe zbulues.

Pamja përbëhej nga një palë sytjena në formë dore floriri dhe një fustan të zi mbështjellës, me pjesën e përparme gjysmë të hapur që tregonte mesin e saj të tonifikuar.

Image
Kelly Rowland

Kelly e cila u ngrit në yll në fund të viteve 90-ta si një anëtare e grupit ikonik të vajzave “Destiny’s Child” – lëshoi flokët e saj biondë të drejtë.

Fituesja e çmimit “Grammy” thjesht e ka mbishkrimin e postimit me një emoji me zemër të zezë.

Image
Kelly Rowland

Ajo e aksesoi veshjen me një byzylyk ari të trashë dhe një palë vathë ari. Sa i përket makijazhit, ajo zgjodhi një ngjyrë të bronztë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat