Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Bota e Yjeve

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 13:10
Diola Dosti dhe Erolld Belegu

Diola Dosti dhe Erolld Belegu, një çift tejet i komentuar në shtypin rozë, vazhdojnë të befasojnë ndjekësit e tyre në Instagram me eksplorimet e vendeve të shumta të botës.

Pas pushimeve në Maldive, dy javë më parë, dyshja kanë vizituar qytetin e bukur të Ulqinit.

Këtë e bënë të ditur ata të dy, përmes postimeve të shumta në Instagram, duke ndarë pamje të destinacionit që ata zgjodhën.

Image
Postimi

Prej kur bënë publike lidhjen e tyre, Diola dhe Erolldi kanë qenë tejet të komentuar, madje kanë ndarë shpesh pastime të pushimeve të tyre luksoze; vetëm dy javë më parë ata qenë në Maldive.

Tani, pas kthimit nga Maldive, dyshja kanë shkëmbyer plazhet tropikale me bregun e mahnitshëm të Ulqinit. 

Image
Postimi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat