Kylie Jenner shfaqet joshëse me imazhet nga jahti luksoz

Bota e Yjeve

Kylie Jenner shfaqet joshëse me imazhet nga jahti luksoz

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 16:08
Kylie Jenner

Kylie Jenner është një grua me influencë tejet të madhe përkundër moshës që ka.

E njohur për stilin e saj të veçantë dhe ndikimin e madh në modë, ajo mori një sërë komentesh në rrjetet sociale me një fotografi të re në Instagram.

Në këtë postim, ajo shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, duke shkëlqyer me një kombinim të thjeshtë dhe të sofistikuar.

Image
Kylie Jenner

Ajo pozonte nga jahti luksoz, dhe e gjithë vëmendja te kjo fotografi ishte padyshim tek linjat e saj të përkryera trupore.

Milionerja kishte kapur floktë topuz dhe kishte bërë një grim veror, fiks për kohën tani.

Image
Kylie Jenner

Si çdo herë, influencerja e njohur dukej tejet e sofistikuar me paraqitjen e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat