“High-five” i famshëm, tifozët e Tiranës provokojnë: – 5 ditë

Futboll

“High-five” i famshëm, tifozët e Tiranës provokojnë: – 5 ditë

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 18:42
Tiranë

Tifozët e Tiranës kanë provokuar përmes një postimi në rrjetet sociale. Tifo-grupi “Tirona Fanatics” i ka kujtuar Partizanit humbjen e thellë 5-1 në sezonin e shkuar.

Prej atij rezultati, mbështetësit bardheblu nisën të thumbonin përmes pëllëmbës siç takohen dy persona ose siç njihet ndryshe “High Five”.

“-5 ditë”, shkruajnë Fanaticsat në faqen e tyre zyrtare.

Kujtojmë që ndeshja Tirana – Partizani do të luhet të premten, në orën 18:00, në “Air Albania Stadium”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat