Chelsea raportohet se do nis bisedimet për Haalandin javën tjetër

Futboll

Chelsea raportohet se do nis bisedimet për Haalandin javën tjetër

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 17:23
Chelsea raportohet se do nis bisedimet për Haalandin javën tjetër

Gjigantët londinez të Chelsea e kanë marrë me shumë seriozitet punën për ta transferuar yllin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland në Londër..

Sipas asaj që ka shkruar reporteri kolumbian i Premierligës në “WinSports” ka shkruar në llogarinë e tij se Chelsea do të ofrojë një shumë të madhe të parave.

Bëhet fjalë për një ofertë 90 milionë euro me bonuset e tjera për yllin norvegjez.

Haaland është një nga talentët më premtues të futbollit dhe janë shumë skuadra të mëdha në listë që kërkojnë shërbimet e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat