Interi i kënaqur nga Barellan

Futboll

Interi i kënaqur nga Barellan

Më: 3 mars 2021 Në ora: 12:47
Interi i kënaqur nga Barellan

Nicolo Barella duket se ka bindur drejtuesit e klubit të Interit me paraqitjet e tij.

Futbollisti, i cili u transferua te zikaltrit në vitin 2019 nga Cagliari, do të vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës së drejtuar nga Conte për një kohë të gjatë.

Krerët e Interit nuk dëshirojnë të ballafaqohen me surpriza të pakëndshme dhe për këtë kanë nisur menjëherë bisedimet për rinovimin e kontratës me 24-vjeçarin.

Ish-mesfushori i Cagliarit me rinovimin e kontratës së re do të përfitojë një rritje të pagës nga 2.5 milionë që merr aktualisht në 4.5 milionë euro në sezon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat