Ibra ‘thumbon’ keq fansat e Interit

Futboll

Ibra ‘thumbon’ keq fansat e Interit

Më: 4 mars 2021 Në ora: 17:32
Ibra ‘thumbon’ keq fansat e Interit

Zlatan Ibrahimoviç njihet si një lojtar kontravers dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ai i ka bërë një premtim të madh tifozëve të Milanit.

Sulmuesi suedez gjatë një fjalimi në ‘Sanremo’ ka thumbuar përkrahësit e Interit.

Ka 3 javë që ‘nerroazzurët’ kanë marrë lidershipin në Serie A, duke e rrëzuar nga froni rivalin e përbetuar, Milan.

“Tifozët e Interit çdo 5 minuta po flasin, duke u lavdëruar që janë në vendin e parë. Për 6 muaj asnjë prej tyre janë dëgjuar. Ne do të kthehemi në vendin e parë” deklaroi Ibrahimoviç.

Inter ka 3 pikë më tepër se Milani, por sonte luan kundër Parmas dhe në rast të fitores rrit diferencën në 6 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat