Sot fillon xhiro e 25-të e Superligës së Kosovës, derbi kryesor Ballkani – Drita

Futboll

Sot fillon xhiro e 25-të e Superligës së Kosovës, derbi kryesor Ballkani – Drita

Më: 13 mars 2021 Në ora: 08:55
Foto ilustruese

Xhiroja e 25-të e Superligës së Kosovës fillon sot me pesë ndeshje që do të zhvillohen.

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 13:00, ku vëmendjen kryesore do ta ketë derbi Ballkani – Drita, pasi që dy skuadrat luftojnë për titull.

Po ashtu, ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Drenicës dhe Arbërisë të cilat luftojnë për mbijetesë.

Këto janë të gjitha takimet e ditës së sotme në Superligë:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat