Solskjaer: Kë do të doja të ktheja tek United? Unë do të thoja...

Futboll

Solskjaer: Kë do të doja të ktheja tek United? Unë do të thoja...

Më: 14 mars 2021 Në ora: 17:00
Ole Gunnar Solskjaer

Gjatë një lidhje live në faqen zyrtare të klubit, trajneri  i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer u pyet nga tifozët se cilin nga ish-yjet e “Djajve të Kuq” do të donte të kishte në skuadër:

"Ka disa lojtarë kam dashur të kem në ekipin tim, sigurisht.

Unë do ta doja Roy Keane, por nuk jam i sigurt se mund ta trajnoj.

Unë kam luajtur me Ronaldon dhe ai ishte lojtari më i mirë në botë së bashku me Messin për 10-15 vitet e fundit, kështu që unë do të them Cristianon ", deklaroi trajneri norvegjez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat