Liverpool – Aston Villa, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Liverpool – Aston Villa, publikohen formacionet zyrtare

Më: 10 prill 2021 Në ora: 15:11
Foto ilustrim

Një orë pa filluar ndeshja, është bërë edhe publikimi i formacioneve zyrtare të ndeshjes kryesore të ditës së sotme mes Liverpoolit dhe Aston Villës.

Liverpool dhe Aston Villa po luftojnë për të siguruar një vend në garat evropiane dhe pritet të jetë një ndeshje mjaftë interesante.

The Reds do mundohen të ‘hakmerren’ për humbjen 7-2 në ndeshjen e parë të zhvilluar këtë sezon, ndërsa ‘Luanët’ për pikë të plota.

Formacionet zyrtare:

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Phillips, Kabak, Robertson; Milner, Fabinho, Wijnaldum; Salah, Firmino, Diogo Jota

Aston Villa: Martínez; Cash, Konsa, Mings, Targett; Douglas Luiz, Nakamba; Traoré, McGinn, Trézéguet; Watkins

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat