Amazon nënshkruan kontratë me Pogban, vitin tjetër shfaqet premiera e ‘The Pogmentary’

Futboll

Amazon nënshkruan kontratë me Pogban, vitin tjetër shfaqet premiera e ‘The Pogmentary’

Më: 14 prill 2021 Në ora: 15:09
Paul Pogba

Amazon nënshkruan kontratë me Pogban.

Kompania amerikane ‘Amazon’ ka nënshkruar kontratë me futbollistin francez Paul Pogba.

Për herë të parë do të realizohet një dokumentar që i kushtohet jetës së mesfushorit të Manchester United.

Dokumentari është titulluar ‘The Pogmentary’ dhe premiera do të shfaqet në vitin 2022.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat