Ish-sulmuesi i PSG-së nuk ndalet

Futboll

Ish-sulmuesi i PSG-së nuk ndalet

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 21:00
Ish-sulmuesi i PSG-së nuk ndalet

Ish-sulmuesi i PSG-së nuk ndalet, në moshën 40-vjeçare fillon aventurën e re!

Të gjithë e mbajnë mend sulmuesin brazilian Nene, që njihet për teknikën e lartë që tregon në fushën e lojës.

Së fundmi, edhe pse 40 vjeç, Nene ka vendosur të firmosë për skuadrën braziliane të Vasko De Games.

Me një karrierë të gjatë në futboll, dhe me disa skuadra të njohura në CV-në e tij si PSG, Monako, Uest Hem, e së fundmi Fluminese në Brazil.

40-vjeçari ka vendosur të rikthehet dhe një herë në vendlindje, edhe pse nuk ka luajtur asnjë ndeshje zyrtare me përfaqësuesen seleçao.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat