Nuza ndan drejtësin në ndeshjen Llapi - Drita

Futboll

Nuza ndan drejtësin në ndeshjen Llapi - Drita

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 19:49
Nuza ndan drejtësin në ndeshjen Llapi - Drita

Superliga e Kosovës në futboll do të vazhdojë në fundjavë me ndeshjet e javës së 11-të.

Tri ndeshje të kësaj jave do të zhvillohen të shtunën, kurse dy të tjera të dielën.

Vëmendja kryesore e kësaj jave do të jetë në Suharekë, atje ku do të zhvillohet derbi mes Ballkanit dhe Prishtinës.

Një tjetër derbi do të zhvillohet në Merdar, atje ku Llapi e pret Dritën.

Në ndeshjet tjera takohen: Gjilani – Feronikeli, Malisheva – Ulpiana dhe Drenica – Dukagjini.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat