Marquez: Ronaldo nuk ka lejuar që unë të shkoja në Madrid

Futboll

Marquez: Ronaldo nuk ka lejuar që unë të shkoja në Madrid

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 18:46
Marquez: Ronaldo nuk ka lejuar që unë të shkoja në Madrid

Ish-mbrojtësi i Barcelona-s, Rafa Marquez, një nga shtyllat e skuadrës së Pep Guardiola-s, ka zbuluat një prapaskenë të merkatos për El Chiringuito.

Kam qenë shumë afër Real Madrid. Në vitin tim të dytë te Monaco, ata janë interesuar”, ka thënë Marquez.

“Fatmirësisht, Ronaldo nuk ka lejuar që unë të shkoja në Madrid.

Si meksikan, idhulli im ishte Hugo Sanchez dhe ishte në Madrid. Kam qenë me fat.

Kur bëhesh pjesë e Barçës bie në dashuri, zemra ime do të jetë gjithmonë blaugrana”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat