Newcastle përgatit dy goditjet e para

Futboll

Newcastle përgatit dy goditjet e para

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 18:48
Newcastle përgatit dy goditjet e para

Newcastle përgatit dy goditjet e para, do yllin e La Liga-s dhe atë të Premier League.

Sipas Daily Mail, Oleksandr Zinchenko, mbrojtës i majtë i Manchester City, duket se është një nga objektivat e Newcastle në merkaton e janarit.

Emri tjetër i rëndësishëm, sipas Mundo Deportivo, është ai i Ousmane Dembele, sulmuesi i Barcelona-s.

Bardhezinjtë duket se kanë bërë gati një super ofertë që do të jetë e pothuajse e pamundur që të refuzohet nga katalanasit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat