Në Itali nxjerrin pistën e shkëmbimit të Kumbullës në janar

Futboll

Në Itali nxjerrin pistën e shkëmbimit të Kumbullës në janar

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 12:43
Në Itali nxjerrin pistën e shkëmbimit të Kumbullës në janar

E ardhmja e Marash Kumbullës me shumë mundësi do të jetë larg Romës.

Marrëdhënia me Murinjon nuk ka qenë ajo që pritej për mbrojtësin shqiptar. Pavarësisht se në tre ndeshjet e fundit ka qenë titullar në fushë, duket se Roma po shqyrton mundësinë e largimit të tij në merkaton e ardhshme.

Në Itali nxjerrin hipotezën e shkëmbimit të tij me Izzo-n.

Juriç është në kërkim të një mbrojtësi dhe kush më mirë se një talent i dalë prej punës së tij mund të ishte më i përshtatshmi. Ishte pikërisht trajneri kroat ai që e ngjiti Kumbullën në majën e futbollit italian dhe për këtë arsye do të tentohet një afrim i tij në Torino në muajin janar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat