Mbrëmje e keqe për Romën e Mourinhos

Futboll

Mbrëmje e keqe për Romën e Mourinhos

Nga: K.Goca Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 20:24
Mbrëmje e keqe për Romën e Mourinhos

Bologna e kthen kokulur Romën e Jose Mourinhos!

Tre pikë të mëdha për Bologna-n, ndërsa Roma zhgënjeu me rezultat dhe mbetet gjithnjë e më larg kreut të tabelës.

Bologna shënoi fitore me rezultat 1;0 ndaj Romës. 

Futbollisti Svanberg në minutën e 35-të shënoi për fitoren e madhe të vendasve.

Roma zë vendin e 5-të me 25 pikë pas 15 jave në Serie A dhe Bologna është në të tetin me 24 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat