Mino Raiola në terapi intensive pas operimit në mushkëri

Futboll

Mino Raiola në terapi intensive pas operimit në mushkëri

Më: 20 janar 2022 Në ora: 20:46
Mino Raiola

Mino Raiola është operuar para një jave.

Agjenti i njohur e kishte programuar diçka të tillë prej disa kohësh.

Bild raporton se Raiola ndodhet në terapi intensive në spitalin “San Raffaele” në Milano, për shkak të problemeve me mushkëritë.

Operimi kishte shkuar mirë, por gazeta gjermane tani shkruan se gjendja e Raiola është përkeqësuar  në repartin e kujdesit intensiv.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat