Zëvendësuesi i Haaland vjen nga Real Madrid

Futboll

Zëvendësuesi i Haaland vjen nga Real Madrid

Më: 23 janar 2022 Në ora: 12:44
Zëvendësuesi i Haaland vjen nga Real Madrid

E ardhmja e Erling Haaland është akoma e paqartë.

Sulmuesi norvegjez ka shumë mundësi të largohet nga Signal Iduna Park verën e ardhshme dhe preferenca e tij duket se është Real Madrid.

Pikërisht nga Los Blancos mund të vijë edhe zëvendësuesi i tij te verdhezinjtë.

Sipas Ok Diario, gjermanët do ta zëvendësojnë Haaland me Luka Jovic, i cili nuk po gjen hapësira te Real Madrid.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat