Pogba ka vendosur për klubin e ri, gjendet marrëveshja edhe për pagën

Futboll

Pogba ka vendosur për klubin e ri, gjendet marrëveshja edhe për pagën

Më: 28 janar 2022 Në ora: 19:38
Paul Pogba

Paul Pogba e ka ndarë mendjen për të ardhmen e tij.

Rinovimi me Manchester United mund të konsiderohet çështje e mbyllur.

Kampioni i Botës me Francën në vitin 2018 do të transferohet te PSG në Ligue 1, me parametra zero.

Real Madrid gjithashtu e do, por në Francë janë të sigurt që Pogba ka marrëveshje me PSG-në, madje edhe për pagën. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat