Drenica ndeshet me Dukagjinin, Malisheva me Ulpianën

Futboll

Drenica ndeshet me Dukagjinin, Malisheva me Ulpianën

Më: 16 prill 2022 Në ora: 11:07
Drenica ndeshet me Dukagjinin, Malisheva me Ulpianën

Drenica - Dukagjini ndeshen sot në kuadër të Javës së 29-të në Superligë.

Drenica aktualisht gjendet në pozitën e gjashtë me 35 pikë, ndërsa Dukagjini në vendin e tetë me 30 pikë. 

Ndeshja zhvillohet me fillim nga ora 14:00.

Malisheva dhe Ulpiana ndeshen sot në kuadër të Javës së 29-të në Superligë.

Malisheva aktualisht gjendet në pozitën e shtatë me 34 pikë, ndërsa Ulpiana në vendin e nëntë me 24 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat