Bajram Krasniqi: Urime ‘Bota sot’

Futboll

Bajram Krasniqi: Urime ‘Bota sot’

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:11
Bajram Krasniqi

Ish futbollisti Bajram Krasniqi, tha se “Bota sot” ka raportuar si gjithmonë me korrektësi e paanësi për sportin në përgjithësi.

Krasniqi i takon plejadës së futbollistëve të gjeneratës së sakrificës.   

“Urime ‘Bota sot’, urime miku im Kemajl Goca, ju dëshiroj jetë të gjatë ty edhe ‘Botës sot’.

Ju lumtë për punë që po e bëni”, uron Krasniqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat