Avni Shala: Shumë urime për gazetën “Bota sot”

Futboll

Avni Shala: Shumë urime për gazetën “Bota sot”

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 21:45
Avni Shala

Ish futbollisti i mirënjohur Avni Shala, thotë se “Bota sot” informon me korrektësi dhe është zëri i fuqishëm i sportit.

Shala, futbollist që i takon gjeneratës sakrificës dhe viteve të pas luftës, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”. 

“Shumë urime për gazetën “Bota sot”, veçanërisht për rubrikën e sportit ku informimi është korrekt.

Një gazetë që gjithmonë është pran sportistëve të të gjithave gjeneratave”, uron Shala.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat