Tifozët rrethojnë makinën e lojtarit shqiptar, i bashkohet klubit të madh italian!

Futboll

Tifozët rrethojnë makinën e lojtarit shqiptar, i bashkohet klubit të madh italian!

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 19:34
Kristjan Asllani

Tifozët rrethojnë makinën e lojtarit shqiptar, i bashkohet klubit të madh italian!

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Kristjan Asllani, mund të quhet zyrtarisht lojtari më i ri i Interit.

20-vjeçari ka firmosur kontratën me zikaltrit për të veshur fanellën e tyre sezonin e ardhshëm dhe pas daljes nga zyrat e klubit, mijëra tifozë rrethuan makinën e tij duke i uruar mirëseardhjen talentit shqiptar.

Tani e vetmja gjë që mungon është zyrtarizimi nga vetë Interi, që pritet të ndodhë në orët në vijim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat