Armando Broja shfaqet në super formë para Chelsea

Futboll

Armando Broja shfaqet në super formë para Chelsea

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 14:29
Armando Broja

Armando Broja shfaqet në super formë para Chelsea!

Armando Broja shfaqet në super formë para Chelsea.

Sulmuesi shqiptar po vazhdon me stërvitjet individuale.

Lojtari i Kombëtares shfaqet si harkëtar me goditjet drejt portës.

I pagabueshëm dhe me realizime fantastike, Broja duket gati para bashkimit me Tuchel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat