Manchester United parakalon Arsenalin!

Futboll

Manchester United parakalon Arsenalin!

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 14:44
Manchester United parakalon Arsenalin!

Manchester United parakalon Arsenalin!

Manchester United parakalon Arsenalin për transferimin e qendërmbrojtësit të Ajax, Lisandro Martinez.

“Harkëtarët” kanë refuzuar dy propozimet e bëra nga “Topçinjtë” deri më tani dhe “Djajtë e kuq” po tregohen më këmbëngulës.

Daily Mail raporton se Manchester United është përgatitur të ofrojë 43 milion paund, aq sa do Ajax, për Lisandro Martinez.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat